ثبت اطلاعات مراکز خدمات روانشناسی و مشاوره
ارسال شده توسط modir در 1392/04/25 19:38:53

بسمه تعالی

یکی از نیازهای اساسی جهان امروز استفاده از مشاوره متخصصین می‌باشد و مهمترین مشاوره مورد نیاز برای عموم مردم مشاوره روانشناسی و استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی می‌باشد. سایت روانشناسان به  عنوان یکی از اولین سایت‌های پیشرو در زمینه ارایه اطلاعات روانشناسی به عموم مردم و اخبار و اطلاعات دنیای روانشناسی به به متخصصین توانسته جایگاه مناسبی بین ایرانیان پیدا کند. روزانه هزاران بازدیدکننده به سایت روانشناسان مراجعه می‌نمایند و به دنبال پیدا کردن اطلاعاتی در زمینه روانشناسی و مراکز ارایه خدمات روانشناسی و مشاوره هستند.

در طی سال‌های گذشته همکاران عزیز بسیاری درخواست داشتند که مرکز مشاوره آنان در سایت روانشناسان معرفی گردد که بنا به دلایلی این امر میسر نشد.

امروز با افتخار به اطلاع همکاران محترم می‌رساند سایت روانشناسان آمادگی دارد تا با معرفی مراکز خدمات روانشناسی و مشاوره گامی در جهت ارتقای فرهنگ استفاده از خدمان روانشناسی و مشاوره در کشور بردارد.

همکاران محترمی که دارای مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره هستند و یا حتی به صورت انفرادی ﴿با مجوز معتبر﴾ فعالیت می‌کنند می‌توانند با ثبت اطلاعات خود از این فرصت استفاده نمایند. متقاضیان محترم با تکمیل فرم و پرداخت هزینه ثبت از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانند درخواست خود را ارسال نمایند و سپس با ارسال اسکن پروانه مشاوره خود ظرف مدت ۴۸ ساعت اطلاعات آنان در صفحه مربوط ثبت خواهد شد.(مراکزی که در سایت سازمان نظام ثبت شده اند نیازی به ارسال اسکن پروانه مشاوره ندارند)

برای مشاهده صفحه اطلاعات مراکز مشاوره به اینجا مراجعه فرمایید. در صورت تمایل به ثبت نام به اینجا مراجعه فرمایید.

با تشکر سایت روانشناسان . روانشناسی برای همه

http://www.ravanshenasan.com