اصفهان میزبان نخستین سمپوزیوم ملی فیزیولوژی در روانشناسی
ارسال شده توسط modir در 1392/02/10 16:42:40
نخستین سمپوزیوم ملی فیزیولوژی در روانشناسی به همت مؤسسه آموزش عالی امین به مدت سه روز در اصفهان برگزار می‌شود.

ادامه متن
نخستین سمپوزیوم ملی فیزیولوژی در روانشناسی به همت مؤسسه آموزش عالی امین به مدت سه روز در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، سامان اکبر زاده،‌ دبیر علمی این همایش امروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نخستین سمپوزیوم ملی فیزیولوژی در روانشناسی با شعار «دانشگاه کارخانه تولید علم است» و نتایج عملی آن در اختیار متقاضیانی مانند نهادهای علمی، سازمان‌ها دولتی و غیر دولتی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: این سمپوزیوم به مدت سه روز با محورهای روش‌های نوین درمان اختلالات مغزی و روانی، فارماسایکولوژی، جراحی‌های زیبایی و روانشناسی، سلول بنیادی و روانشناسی، تشریح سیستم اعصاب مرکزی (CNS) با رویکرد روانشناسی، تشریح اعصاب ارتباطی بدن (PNS) با رویکرد روانشناسی، جنین شناسی و روانشناسی، چرخه های زیستی و روانشناسی، فیزیولوژی و روانشناسی صنعتی و فیزیولوژی و روانشناسی ورزشی برگزار می‌شود.

دبیر علمی نخستین سمپوزیوم ملی فیزیولوژی در روانشناسی با اشاره به اینکه از 400 اثر ارسال شده به دبیرخانه این سمپوزیوم 200 اثر پس از داوری انتخاب شده‌اند،‌ بیان کرد: این آثار شامل مقاله، اسلاید آموزشی، وبلاگ و پوستر ارایه خواهد شد.

اکبرزاده اضافه کرد: سخنرانی اساتید دانشگاهی، برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی، برپایی کارگاه‌های تخصصی و نمایشگاه از برنامه های جانبی این سمپوزیوم خواهد بود.

وی با بیان اینکه 12 نشست تخصصی همزمان با برگزاری سمپوزیوم برگزار خواهد شد، ادامه داد: علاوه بر این نشست‌ها کارگاه های تخصصی در خصوص روانشناسی جنسی، تحلیل نقاشی کودکان، درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد، انتقال خبر بد، ذهن آگاهی، روانشناسی در ورزش، درمان به روش عصبی کلامی و تفسیر آزمون‌های هوش نیز برگزار خواهد شد.

دبیر علمی نخستین سمپوزیوم ملی فیزیولوژی در روانشناسی در خصوص دستاورد و خروجی این سمپوزیوم گفت: سعی بر این بوده است که آثار انتخابی برای ارایه در این همایش به لحاظ کاربردی و علمی سطح قابل توجهی داشته باشد و نتایج عملی آن در اختیار متقاضیانی مانند نهادهای علمی، سازمان‌ها دولتی و غیر دولتی قرار گیرد.

اکبر زاده از برگزاری این سمپوزیوم با استفاده از به روزترین چارت‌ها و دستورالعمل‌های جهانی خبر داد و تصریح کرد: چارت سازمانی این سمپوزیوم بر اساس چارتی از یکی از دانشگاه های اتریش است و سعی شده با بهره گیری از حداکثر نیروی انسانی، سمپوزیوم ساز و کار مناسبی داشته باشد و به بهترین نحو برگزار شود.

به گزارش ایسنا، نخستین سمپوزیوم ملی فیزیولوژی در روانشناسی از چهاردهم تا شانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری و در محل کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به www.nspp.ir    مراجعه کنند.
http://isfahan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=18981