آخرین مقالات
روانشناسان

فقط 2000 تومان
فروشگاه آزمون‌های روانشناسی


خدمات
:: فروشگاه آنلاین آزمون‌های روانشناختی
:: اجراي آزمون براي سازمانها
:: تبليغات
::منابع آزمون كارشناسي ارشد1
::منابع آزمون كارشناسي ارشد2
::منابع آزمون كارشناسي ارشد*جديد
::منابع آزمون كارشناسي ارشد مشاوره 92-93
::منابع كنكور كارشناسي ارشد روانشناسي باليني 93-92

چهل لذت رایگان در دنیای ما
بازديدكنندگان
ravanshenasan.com Webutation

Locations of visitors to this page

Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
دامنه هاي ديگر
www.ravanshenasan.ir
www.ravanshenasan.net
www.psychologists.ir
www.rawan.ir
www.9092301434.ir
www.9099070319.ir
روانشناسان.ايران
پیوندها


مراسم ختم و بزرگداشت زنده یاد دکتر محمود ایروانی
خبر
همه از خداییم و به سوی او باز می گردیم
به استحضار می رساند مراسم ختم و بزرگداشت زنده یاد دکتر محمود ایروانی روز دوشنبه مورخ 28 بهمن ماه از ساعت 10 الی 11:30 صبح در مسجد دانشگاه تهران برگزار می شود. امید است با حضور گسترده روانشناسان کشور، شاهد مراسمی در خور شان این استاد فقید باشیم.
شایان ذکر است روز چهارشنبه مورخ 23 بهمن ماه ساعت 10 صبح، جامعه روانشناسی کشور طی مراسم باشکوهی با زنده یاد دکتر محمود ایروانی وداع نمودند و پیکر پاک ایشان به نیشابور برده شد تا در آنجا آرام گیرد.
روحش شاد
نشست چالشهای آموزش روانشناسی در ایران
انجمن ها و گروههاي روانشناسي
بدین وسیله به اطلاع می رساند کارگروه روانشناسی و علوم تربیتی خانه اندیشمندان علوم انسانی در نظر دارد سلسله نشست هایی را با حضور اندیشمندان این حوزه و دانشجویان و همکاران گرامی برگزار نماید. بدین وسیله از شما دعوت می گردد در این نشست ها حضور به هم رسانید
اولین نشست تحت عنوان چالشهای آموزش روانشناسی در ایران در روز شنبه 3 اسفند ماه جاری از ساعت 16 الی 18 با حضور خانم ها دکتر نوابی نژاد و دکتر فتی و آقایان دکتر فتحی، دکتر حسن آبادی و دکتر یعقوبی برگزار می گردد.
جناب آقای دکتر محمود ایروانی به دیار باقی شتافت
خبر
انا لله و انا الیه راجعون
با کمال تاسف و
تاثر استاد ارجمند، جناب آقای دکتر محمود ایروانی، از پیشکسوتان روانشناسی کشور، امروز سه شنبه 22 بهمن 1392 دارفانی را وداع گفته اند.

ضمن تسلیت این ضایعه دردناک خدمت خانواده ارجمند استاد فقید و جامعه روانشناسی کشور به استحضار می رساند مراسم تشییع پیکر این استاد عزیز و وداع با زنده یاد دکتر ایروانی فردا چهارشنبه 23 بهمن ماه ساعت 10 صبح از جلوی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران واقع در زیر پل نصر (گیشا) انجام خواهد شد.

روحش شاد
یادش همواره گرامی باد

دومين مجمع عمومي سالانه انجمن روانشناسي ايران
خبر

به نام دوست كه هر چه داريم از اوست

دومين مجمع عمومي سالانه انجمن روانشناسي ايران در سال ١٣٩٢ و سخنرانی انجمن روانشناسی ایران برگزار خواهد شد.

موضوع سخنراني: ما به دیگران کمک می کنیم چه کسی به ما کمک می کند؟

سخنران: دكتر پروانه محمدخاني  

زمان: پنجشنبه ١ اسفند ماه ١٣٩٢ ساعت سخنراني:٨:٣٠ صبح

ساعت مجمع عمومي نوبت دوم: ١١ صبح

روابط عمومي انجمن روانشناسي ايران

--

نکوداشت چهره ماندگار روان شناسی
روانشناسي ايرانبرگزاری نکوداشت چهره ماندگار روانشناسی، استاد دکتر محمود منصور در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران


به پاس سال ها تلاش علمی، آموزشی و پژوهشی، نکوداشت چهره ماندگار روانشناسی، استاد دکتر محمود منصور روز سه شنبه 29 بهمن ماه 1392 در سالن کوثر دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

51 درصد از ازدواج‌ها در استان البرز به طلاق ختم می‌شوند
خبر
ایسنا: مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: متاسفانه آمار طلاق در استان البرز در مقایسه با سایر استان‌های کشور از رقم بالاتری برخوردار است.

افروز بهرامی با اعلام این خبر اظهار کرد: پدیده طلاق در جامعه امروز به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی مطرح می‌شود که ریشه در تغییر و تحولات گوناگون فرهنگی، اجتماعی و زیستی دارد که با پیچیده‌تر شدن زندگی امروز سطح آن نیز شدت یافته است.

وی افزود: امروز طلاق ابزار رایجی شده که به مدد آن افراد خود را از وضعیت موجود رها می‌کنند به طوری که نسل امروز ما نسبت به گذشته از پدیده طلاق وحشت و استرسی به خود راه نمی‌دهد و این امر خیلی راحت در حال نهادینه شدن در جامعه است.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به آمار طلاق در استان البرز اظهار کرد: متاسفانه استان البرز رتبه اول طلاق را در کشور به خود اختصاص داده است به طوری که 51 درصد از ازدواج‌ها در این استان به طلاق منجر می‌شود.

بهرامی همچنین از عدم وجود مرکز پیشگیری از طلاق در استان البرز سخن به میان آورد و گفت: با وجود آمار بالای طلاق در استان هیچ مرکزی برای پیشگیری از این معضل اجتماعی در البرز وجود ندارد.

مدیرکل بهزیستی استان البرز وجود چنین مرکزی را در استان ضروری دانست و اظهار کرد: مراکز پیشگیری از طلاق نقش بسیار موثری در آگاهی بخشی به زوجین و حل مشکلات آن‌ها دارند لذا ایجاد چنین مرکزی در استان ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.
تجلیل موسسه روانشناسی دانشگاه تهران از داوری اردکانی
روانشناسي ايران
در مراسم چهارمین جایزه علمی دکتر علیمحمد کاردان (پدر علوم تربیتی نوین ایران و بنیان‌گذار رشته روان‌شناسی اجتماعی در کشور) از دکتر رضا داوری اردکانی استاد برجسته و چهره ماندگار فلسفه ایران و رئیس فرهنگستان علوم به پاس بیش از نیم قرن تلاش علمی تجلیل می‌شود.

تبلیغات
اشتراک پیامکی
برای دریافت پیامک شماره خود را ثبت کنید

نـام: همراه:

به این شماره برای ما پیامک بفرستید : 10009092301434
ورود

خوش آمديد
كاربران اطلاعات بيشتري ملاحظه خواهند كرد

عضويت


ورود به سايت
نام کاربری

گذرواژه


آمارها
معرفی مراکز مشاوره
:: مراكز مشاوره سراسر کشور

:: تقاضاي معرفي مركز مشاوره

کاربران آنلاین
مهمانان آنلاین: 1

اعضای آنلاین: 0

کل اعضا: 1,908
جدیدترین عضو: hasantahan
جستجوگر گوگل با روانشناسان

Google


در كل اينترنت
در اين سايت